Video Sources 186 Views

  • Watch traileryoutube.com
Po Pierwsze Przeżyć – kinoradio.pl – Filmy i Seriale Online

Po Pierwsze Przeżyć – kinoradio.pl – Filmy i Seriale Online

Feb. 27, 2020Canada83 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Opis Filmu

Po Pierwsze Przeżyć

Po pierwsze przeżyć to kanadyjski thriller z 2020 roku wyreżysowany przez Patrice Laliberté. Opowiada o grupie ludzi, którzy biorą udział w szkoleniu survivalowym. Podczas obozu nieszczęśliwy wypadek zmienia niespodziewanie ich plany.

Akcja filmu

Młody mężczyzna Antoine (Guillaume Laurin) robi wszystko, by chronić swoja narzeczoną i ich małą córeczkę przed niebezpieczeństwami. Wraz z rodziną urządzają próby ewakuacyjne z domu i oglądają filmy szkoleniowe z zakresu przetrwania. Antoine decyduje się na wzięcie udziału w jednym ze szkoleń survivalowych organizowanych przez Alaina (Réal Bossé), autora wcześniej wspomnianych filmów. Jedzie do oddalonego od miasta zaśnieżonego lasu w którym poznaje Alaina i innych uczestników sesji treningowej w tym Rachel (Marie-Évelyne Lessard) i Sebastiena (Guillaume Cyr). Organizator wypadu oprowadza ich po samowystarczalnym obozie. Uczy ich różnych technik strzelania, polowania a także przetrwania w tym uprawiania warzyw w szklarni. Podczas kolacji Alain opowiada swoim uczniom o swojej głębokiej filozofii survivalowej.

Wypadek

Po tym jak Alain wprowadził swoich podopiecznych w klimat survivalowego obozu, uczniowie przechodzą do praktyki. Organizator uczy ich jak budować bomby. Antoine podchodzi bardzo entuzjastycznie do treningów i za namową Alaina myśli o stworzeniu podobnego obozu dla swojej rodziny. Nikt nie spodziewa się tragedii, która przydarza się jednemu z uczestników. François (Marc-André Grondin) ginie podczas przypadkowego wybuchu bomby. Większość uczestników obozu początkowo niedowierzający chcą zadzwonić na policję i zgłosić wypadek. Alain i David sprzeciwiają się twierdząc, że w ten sposób wszyscy zostaną oskarżeni o zabójstwo. Podczas gdy organizator pali ciało Françoisa, przerażeni uczestnicy szkolenia próbują uciec. Alain strzela do nich raniąc przy tym Annę. Kiedy opatruje ranę kobiety inni uczniowie biegną do lasu. Sebastien nieszczęśliwie trafia na pułapkę dla zwierząt i umiera. Antoine i Rachel znajdują w krzakach zapasy Alaina w tym jedzenie i broń.

Ucieczka

Parze uciekinierów udaje się dostać do samochodu Antoine’a. Niestety dotarł tam także David, który zastawia na nich zasadzkę. Mężczyzna zostaje zabity a przerażona Rachel musi bronić się sama. Ostatecznie udaje jej się zabić Davida. Kobieta wraca do obozu gdzie odkrywa, że także Anna nie żyje. Kiedy Alain wraca, Rachel bez skrupułów rzuca się na niego i obezwładnia go. Następnie ładuje rannego mężczyznę na sanki przymocowane do śnieżnego skutera i wyjeżdża z nim z obozu.

 
 
 
 
 
Po Pierwsze Przeżyć – kinoradio.pl – Filmy i Seriale Online
Po Pierwsze Przeżyć – kinoradio.pl – Filmy i Seriale Online
Po Pierwsze Przeżyć – kinoradio.pl – Filmy i Seriale Online
Original title Jusqu'au déclin
IMDb Rating 7.0 23 votes
TMDb Rating 7.3 42 votes

Similar titles

Real Steel
Body of Lies
Stonehearst Asylum
Kamen Rider Zi-O NEXT TIME: Geiz, Majesty
Interstellar
Jupiter Ascending
Blackhat
An Officer and a Spy
No Time to Die
Inferno
Rush
Ice Age: Continental Drift