Loading...

Śmiech i dyskomfort - Niesamowite momenty z wywiadów, które przyprawiły reżyserów o zakłopotanie. Subiektywna lista

Podczas wywiadów nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Czasem zdarzają się momenty, które wprawiają reżyserów w zakłopotanie lub wywołują lawinę śmiechu. Dowiedzcie się, jak znani reżyserzy radzili sobie w tych nietypowych sytuacjach i przygotujcie się na chwilę rozrywki i niespodzianki. Gotowi na porcję anegdot, które sprawią, że zobaczycie ich w zupełnie nowym świetle? Zaczynamy!

  • Quentin Tarantino i kwestia nazewnictwa: Podczas jednego z wywiadów Quentin Tarantino został zapytany, dlaczego używa tak dużo przemocy w swoich filmach. Tarantino odpowiedział, że jego filmowanie przemocy jest podobne do "seksu dla innych reżyserów". Nagle zorientował się, że to stwierdzenie było niezbyt trafne i zażenowany próbował się z niego wycofać.
  • Michael Bay i problem z teleprompterem: Podczas prezentacji na jednej z konferencji prasowych reżyser Michael Bay miał problemy z teleprompterem. Zamiast kontynuować prezentację, Bay zaczął się denerwować i wykrzykiwać, że to wszystko jest "bez sensu". Ostatecznie zrezygnował i opuścił scenę.
  • Ucieczka Terry'ego Gilliama: Podczas wywiadu na żywo, reżyser Terry Gilliam siedział na kanapie obok innego gościa, który zaczął rozmawiać o różnych tematach. Gilliam wyglądał na coraz bardziej znudzonego i zirytowanego. Nagle, bez słowa, wstał i zniknął z kadru, pozostawiając resztę uczestników w osłupieniu.
  • Woody Allen nie pamiętał swojego filmu: W jednym z wywiadów z Woodym Allenem dziennikarz zadał mu pytanie dotyczące konkretnej sceny z jego filmu. Allen wyglądał na całkowicie zdezorientowanego i zapewnił, że nie jest pewien, o której scenie mówi. W końcu stwierdził, że musiałby zobaczyć film ponownie, aby odpowiedzieć na to pytanie.
  • David Lynch i jego abstrakcyjne rysunki: Podczas wywiadu z Davidem Lynchem jedno z pytań dotyczyło interpretacji jego filmu. Lynch odpowiedział, że nie chce wpływać na odbiór widzów i pozwala im na własne interpretacje. Gdy dziennikarz nalegał na bardziej konkretną odpowiedź, Lynch zaczął nagle rysować abstrakcyjne obrazy, sugerując, że interpretacje są tak samo trudne jak interpretowanie jego rysunków.

Komentuj

Ostatnie wpisy

RAJ: Wiara - studium religii i wiary.
Recenzja filmu "RAJ: Wiara" (2012) w reżyserii Ulricha Seidla

"RAJ: Wiara" to trzeci i ostatni film z trylogii "RAJ" autorstwa austriackiego reżysera Ulricha Seidla. Po "RA

Bitwa pod Wiedniem: historia, aktorstwo i oprawa wizualna.
Recenzja filmu "Bitwa pod Wiedniem" (2012) w reżyserii Renza Martinelliego

"Bitwa pod Wiedniem" to historyczny film wojenny Renza Martinelliego, opowiadający o słynnej bitwie między sił

Django: Przemoc i Sprawiedliwość
Recenzja filmu "Django" (2012) w reżyserii Quentina Tarantino

"Django" to niezwykle stylowy i kontrowersyjny film Quentina Tarantino, który przenosi widzów w czasy przedwoj

Miasto 44: walka o wolność i ludzkie wartości.
Recenzja filmu "Miasto 44" (2014) w reżyserii Jana Komasy

"Miasto 44" to poruszający i epicki film wojenny Jana Komasy, przedstawiający 63 dni Powstania Warszawskiego z

Bejbi blues - wybór, konsekwencja i odpowiedzialność
Recenzja filmu "Bejbi blues" (2012) w reżyserii Katarzyny Rosłaniec

"Bejbi blues" to kontrowersyjny i brawurowo zrealizowany film Katarzyny Rosłaniec, ukazujący życie polskiej mł